PULZUJ Energetický Disk (modrý, zlacený)

Kód: 87
489 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Tento disk je navržen k pozitivnímu energetickému působení, očištění prostoru od elektrosmogu i harmonizaci vody. Přikládáme jej na místa na těle, kde cítíme bolest či napětí, necháváme při spaní na nočním stolku, využíváme při meditaci, pokládáme na něj sklenici s vodou...možnosti využití jsou velmi široké.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetický disk je vytvořen na základě vynálezu vědce George Lakhovskyho. Ten zjistil, že každá žijící buňka má vlastní rezonanční frekvenci, na které osciluje. V případě, že dojde k oslabení či narušení buňky, oscilace zeslábne. Původní přístroj (ze kterého vychází náš Energetický disk) vynalezl George Lakhovsky ve spolupráci s Nikolou Teslou za účelem podpory oscilace buněk a jejich návratu ke zdraví. Tato "Multi-Wave Oscilační anténa" byla napojena na zdroj vysokého napětí, ošetření s ní nevyžadovalo více než pár minut za den, byla tedy velmi efektivní. Bohužel nutnost napojení na zdroj vysokého napětí je spojena samozřejmě s nebezpečím poranění elektrickým proudem a k domácímu využití tedy nelze příliš doporučit. 

Další možností je pak využití Multi-wave oscilátoru v pasivním módu. Tato anténa - náš Energetický disk - shomažďuje energii z prostředí a využívá ji k oscilaci na širokém spektru frekvencí. Taková terapie je pak velmi bezpečná a nejsou známy žádné vedlejší účinky. Terapie v pasivním módu však vyžadují delší vystavení působení Energetického disku. Vzhledem k rozměru našeho Energetického disku není nutné tuto skutečnost chápat jako nevýhodu :).

 

Barva: modrá, obrazec je zlacený

Rozměr: 9 cm v průměru