Seznamte se, Bob Beck…

Seznamte se, Bob Beck…

Robert C Beck - Natural Philosophy Wiki

Robert Cary Beck, neboli Bob Beck, jak si rád nechal říkat, se narodil v roce 1925 a byl vychován v Dallasu, ve státě Texas. Bob prokázal zájem o nové technologie již v brzkém mládí, když ve 12ti letech sestrojil kapesní rádio a v 15ti dokonce mluvící baterku. Jako mladý vysokoškolský student pak vynalezl Bob Beck elektronický blesk se zdrojem nízkého napětí – může tak být považován za otce moderního fotografování s bleskem.

Během ohromující kariéry fyzika, vědce a vynálezce, pracoval Robert C. Beck, Dr.Sc. na vládních projektech, vedl svůj vlastní podnik a přednášel na univerzitách. Přes veškeré tituly a ocenění, které získal, bylo Bobovou pravou vášní navrhování technologií pro zlepšení zdraví lidí.

Není tedy divu, že poté co zjistil, že na Univerzitě Alberta Einsteina byly uskutečněny úspěšné experimenty s využitím technologie mikroproudů pro zdravotní účely, rozhodl se v roce 1993 ukončit kariéru a riskovat své jméno i pověst výzkumem v této oblasti. Na veřejnost se toho z původního výzkumu vědců Dr. Kaaliho a Dr Lymana mnoho nedostalo. Dr. Beck nalezl několik patentů a založil na nich vlastní výzkum, jehož výsledkem je zdravotní protokol dnes známý jako Protokol Boba Becka či Beckův Protokol, který využívá pulzní magnetoterapii, elektrifikaci krve, užívání koloidního stříbra a ozonové vody.

Sám se dle svých slov zbavil díky svému Protokolu mnoha zdravotních neduhů i spousty nadbytečných kilogramů. Založil též společnost pro výzkum a prováděl studie účinků svého Protokolu. Výsledky těchto studií nebyly nikdy zveřejněny. Dr. Beck zemřel v roce 2002 ve věku 77 let. Okolnosti jeho smrti nebyly vyjasněny…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení