Seznamte se, Bob Beck…

Seznamte se, Bob Beck…

Robert C Beck - Natural Philosophy Wiki

Robert Cary Beck, neboli Bob Beck, jak si rád nechal říkat, se narodil v roce 1925 a byl vychován v Dallasu, ve státě Texas. Bob prokázal zájem o nové technologie již v brzkém mládí, když ve 12ti letech sestrojil kapesní rádio a v 15ti dokonce mluvící baterku. Jako mladý vysokoškolský student pak vynalezl Bob Beck elektronický blesk se zdrojem nízkého napětí – může tak být považován za otce moderního fotografování s bleskem.

Během ohromující kariéry fyzika, vědce a vynálezce, pracoval Robert C. Beck, Dr.Sc. na vládních projektech, vedl svůj vlastní podnik a přednášel na univerzitách. Přes veškeré tituly a ocenění, které získal, bylo Bobovou pravou vášní navrhování technologií pro zlepšení zdraví lidí.

Není tedy divu, že poté co zjistil, že na Univerzitě Alberta Einsteina byly uskutečněny úspěšné experimenty s využitím technologie mikroproudů pro zdravotní účely, rozhodl se v roce 1993 ukončit kariéru a riskovat své jméno i pověst výzkumem v této oblasti. Na veřejnost se toho z původního výzkumu vědců Dr. Kaaliho a Dr Lymana mnoho nedostalo. Dr. Beck nalezl několik patentů a založil na nich vlastní výzkum, jehož výsledkem je zdravotní protokol dnes známý jako Protokol Boba Becka či Beckův Protokol, který využívá pulzní magnetoterapii, elektrifikaci krve, užívání koloidního stříbra a ozonové vody.

Sám se dle svých slov zbavil díky svému Protokolu mnoha zdravotních neduhů i spousty nadbytečných kilogramů. Založil též společnost pro výzkum a prováděl studie účinků svého Protokolu. Výsledky těchto studií nebyly nikdy zveřejněny. Dr. Beck zemřel v roce 2002 ve věku 77 let. Okolnosti jeho smrti nebyly vyjasněny…