Harmonizační jednotka

Kód: 55
2 100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Toto zařízení slouží jako harmonizační jednotka, která zároveň dokáže přijmout audiosignál. Frekvence vysílané přístrojem mění energii prostředí a mohou nám pomoci k relaxaci, uvolnění nebo naopak zvýšit pozornost a soustředěnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frekvence, které pouštíme do Harmonizeru, určují jaké frekvence bude zařízení vysílat, proto doporučujeme vybírat vhodné frekvence, jako například: 

  • 7.83Hz (Schumannova frekvence) a k ní harmonické frekvence (15.62Hz, 23.49Hz, ...)
  • Solfeggio frekvence: 174Hz, 285Hz, 396Hz, 417Hz, 528Hz, 639Hz, 741Hz, 853Hz a 963Hz
  • 594 Hz (Okno do stvoření), 999 (pro zvýšení energie), 111 (regenerace)...

A co o Harmonizéru napsali jeho současní uživatelé:

Lydia: Můj oblíbený produkt. Je fantastický! Používám online aplikaci, která vytváří čisté tóny a jakmile spustím Harmonizér, účinky jsou téměř okamžité. Někdy nastavuji frekvenci 963HZ při meditaci a veškerá energie se zaměří k mé korunní čakře. Pokud chci do meditace vplout rychle, nastavím 636Hz. Když nastavím 176Hz, mé bolesti zad ustoupí do jedné hodiny. Nastavím 285Hz a spím jako miminko 7 hodin v kuse ... tento přístroj je DAR, užívám jej denně.

Jessica: Wow, skvělé zařízení! Zapnu ho a okamžitě cítím účinky! Právě jsem koupila další kousek a těším se, že je budu používat na spoustu věcí a experimentovat s ními.

Pammy: Jsem velmi spokojená se svým Harmonizérem. Změnu energie jsem zaznamenala okamžitě po zapnutí.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonizer můžete též použít k dobítí orgonů (pro orgony do 65mm v průměru), jako nástroj manifestace či jednotku k radionickému ošetření.

Technologie Multi-Wave Oscillatoru je zde spojená s bifilárním vinutím Tesla vysílače, tesseract aetheric pumpou a anténou skalární vlny a vytváří tak harmonizační jednotku, která zároveň dokáže přijmout audiosignál.  Harmonizer může být připojen k počítači, mobilu nebo jinému zařízení s audio výstupem přes 3,5 mm jack. 

Napájeno třemi AA 1.5V bateriemi, které nejsou součástí balení.

Rozměry:

  • vnější rozměry: 100x100mm
  • tloušťka antény: 1,6 mm

 

Připojení:

  • 3,5mm audio jack (kabel je součástí balení)